Przejdź do głównej treści
Kompleksowe wyposażenie sklepów, magazynów i gastronomii – gwarancja dobrej ceny
Instytucje, firmy, dotacje UE? Przygotowujemy indywidualne wyceny pod ZUS, PIP i dofinansowania
Kontakt

UWAGA: od 21 lipca planowana jest podwyżka cen na większość wiat rowerowych o ok 7-10% 

ZAMÓW WCZEŚNIEJ - OSZCZĘDŹ DO 10%
Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa dla wybranych produktów
Przyjazna pomoc
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Przejdź do sekcji Opinie
Producent: Rapa (przejdź do produktów)

Szafa, witryna chłodnicza na kwiaty SCh-AK 2005

Szafa witryna chłodnicza na kwiaty SCh-AK 2005 to profesjonalna altana chłodnicza przeznaczona do ekspozycji i przechowywania kwiatów ciętych w kwiaciarniach oraz punktach florystycznych. Urządzenie pracuje w zakresie +1 ~ +10 °C, co pomaga utrzymać świeżość kwiatów przez dłuższy czas i jednocześnie wspiera estetyczną prezentację asortymentu.

Model o szerokości 200,5 cm został wyposażony w przeszklenie z czterech stron, panoramiczną szybę frontową oraz oświetlenie LED, dzięki czemu kompozycje kwiatowe są dobrze widoczne dla klientów. Standard obejmuje także 2 podesty ze stali nierdzewnej oraz rozwiązania ułatwiające codzienną eksploatację, takie jak automatyczne odszranianie i odparowanie skroplin.

To praktyczne rozwiązanie dla firm, które chcą połączyć chłodzenie, ekspozycję i wygodę obsługi w jednym urządzeniu. W przypadku doboru wariantu, wyposażenia opcjonalnego lub większego zamówienia warto skontaktować się z obsługą eformula.pl.

Przejdź do pełnego opisu

Wybierz wariant produktu:

Poszczególne warianty mogą różnić się ceną

Koszt wysyłki produktu

z VAT bez VAT
22 974,43 zł
Cena regularna: 25 584,00 zł
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25 584,00 zł
-10%
szt.
Może zainteresuje Cię również:
Suma dodatkowych produktów: 0.00 zł
Jak to dziala?
Dostawa od 0,00 zł - KOSZT DOSTAWY - wybierz w "polu wyboru" przy zdjęciu (Polska)

KOSZT DOSTAWY - wybierz w "polu wyboru" przy zdjęciu produktu

Czas wysyłki: Termin dostawy uzgadniany telefonicznie zależnie od zamawianej ilości.
Zapytaj o produkt
Udostępnij
Dlaczego my?
  • Wszystkie nasze produkty mają certyfikaty i gwarancję, dlatego z nami możesz czuć się bezpiecznie!
  • Skorzystaj z darmowej dostawy na wybrane, oznaczone produkty.
  • Jednolita, niska cena wysyłki wszystkich produktów importowanych ze Szwecji (Intra.se).

Opis

Szafa witryna chłodnicza na kwiaty SCh-AK 2005 - profesjonalna ekspozycja i przechowywanie kwiatów

Szafa, witryna chłodnicza na kwiaty SCh-AK 2005 to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o branży florystycznej, gdzie liczy się zarówno odpowiednia temperatura przechowywania, jak i atrakcyjna prezentacja produktu. Model ten umożliwia ekspozycję kwiatów ciętych w zakresie +1 ~ +10 °C, a dzięki przeszklonej konstrukcji, panoramicznej szybie frontowej i oświetleniu LED wspiera sprzedaż oraz estetykę strefy obsługi klienta.

Urządzenie sprawdzi się szczególnie w kwiaciarniach, pracowniach florystycznych i punktach sprzedaży, które potrzebują pojemnej, reprezentacyjnej witryny chłodniczej o szerokości 200,5 cm.

Parametry i dane techniczne

ParametrWartość
ModelSCh-AK 2005
Typ urządzeniaAltana chłodnicza / witryna chłodnicza na kwiaty
ZastosowanieEkspozycja i przechowywanie kwiatów ciętych
Zakres temperatur+1 ~ +10 °C
Klasa klimatyczna3
Czynnik chłodniczyR-290
Dobowe zużycie energii11,1 kWh
Napięcie znamionowe230 V~ / 50 Hz
Moc znamionowa570 W ÷ 890 W
Szerokość urządzenia200,5 cm
Szerokość ekspozycji190 cm
Głębokość urządzenia74,5 cm
Głębokość ekspozycji62 cm
Wysokość urządzenia199,5 cm
Wysokość ekspozycji150 cm
Pojemność ekspozycji1,72 m3
OdszranianieAutomatyczne
ChłodzenieGrawitacyjne
Regulator temperaturyElektroniczny z wyświetlaczem, zakres nastawy 0°C ÷ +25°C
Odparowanie skroplinSystem automatycznego odparowania skroplin
KorpusStal nierdzewna szlif
NogiRegulowane, stal nierdzewna szlif
Dno komoryStal nierdzewna płótno
DrzwiPrzeszklone, rozsuwane z blokadą do załadunku, samodomykające
OświetlenieLED
Podesty pod kwiaty2 szt., stal nierdzewna płótno
Dodatkowy element ekspozycyjnyPoprzeczka do zawieszania kompozycji z kwiatów ciętych
Szyba frontowaPanoramiczna
PrzeszklenieZ czterech stron
Rodzaj szybHartowane obustronnie, zespolone, niskoemisyjne
Gwarancja36 miesięcy

Zastosowanie produktu: model SCh-AK 2005 został zaprojektowany do profesjonalnej ekspozycji świeżych kwiatów ciętych przeznaczonych do bukietów, wiązanek i wieńców. Dzięki przeszklonej konstrukcji urządzenie dobrze sprawdza się w strefie sprzedaży, gdzie liczy się widoczność produktu i estetyka prezentacji.

Najważniejsze zalety: połączenie funkcji chłodniczej i ekspozycyjnej, panoramiczna szyba frontowa, oświetlenie LED, dwa podesty pod kwiaty w standardzie, automatyczne odszranianie oraz system automatycznego odparowania skroplin. Na uwagę zasługuje także korpus ze stali nierdzewnej oraz dekoracyjny motyw kwiatowy, który dobrze wpisuje się w charakter branży florystycznej.

Praktyczne wskazówki zakupowe i użytkowe: przed zakupem warto zweryfikować dostępną przestrzeń montażową oraz sposób wniesienia urządzenia do lokalu. W przypadku większych zamówień, doboru wyposażenia opcjonalnego lub potrzeby dopasowania innej szerokości zalecany jest kontakt. Transport może wymagać indywidualnej wyceny.

Dostępność serwisu i części zamiennych: dla tego typu urządzeń w Polsce dostępny jest serwis oraz możliwość zamówienia części zamiennych. Szczegóły warto potwierdzić przed zakupem, szczególnie przy zamówieniach inwestycyjnych lub przy wyborze wyposażenia dodatkowego.

Wyposażenie standardowe

  • odszranianie automatyczne
  • agregat wewnętrzny zasilany ekologicznym czynnikiem R-290
  • chłodzenie grawitacyjne
  • elektroniczny regulator temperatury z wyświetlaczem, zakres nastawy: 0°C ÷ +25°C
  • system automatycznego odparowania skroplin
  • korpus wykonany ze stali nierdzewnej szlif
  • nogi regulowane ze stali nierdzewnej szlif
  • ozdobny motyw kwiatowy na korpusie
  • dno komory przechowalniczej ze stali nierdzewnej płótno
  • drzwi przeszklone, rozsuwane z blokadą do załadunku, samodomykające
  • oświetlenie LED
  • podesty pod kwiaty 2 szt. ze stali nierdzewnej płótno
  • poprzeczka do zawieszania kompozycji z kwiatów ciętych
  • szyba frontowa panoramiczna
  • urządzenie przeszklone z czterech stron
  • wszystkie szyby hartowane obustronnie, zespolone, niskoemisyjne
  • gwarancja 36 miesięcy

Wyposażenie opcjonalne za dopłatą

  • zabezpieczenie parownika powłoką ochronną
  • zamek do drzwi
  • urządzenie bez agregatu
  • przedłużenie gwarancji
  • akcesoria: filtr przeciwpyłkowy, półka wisząca regulowana ze stali nierdzewnej płótno, rejestrator temperatury USB - bezprzewodowy

Opinia techniczna eformula.pl - Głos eksperta

Z perspektywy zastosowań profesjonalnych model SCh-AK 2005 jest interesującym wyborem dla kwiaciarni, które chcą połączyć funkcję przechowywania i sprzedażowej ekspozycji kwiatów w jednym urządzeniu. Duża szerokość ekspozycji, przeszklona konstrukcja oraz panoramiczna szyba frontowa wspierają prezentację bukietów i kompozycji, a zakres temperatur odpowiedni dla kwiatów ciętych pomaga utrzymać ich świeżość w codziennej pracy. W praktyce to rozwiązanie szczególnie przydatne tam, gdzie liczy się estetyka strefy sprzedaży i wygodny dostęp do towaru.

Warto zwrócić uwagę również na standardowe wyposażenie użytkowe, takie jak automatyczne odszranianie, odparowanie skroplin, oświetlenie LED i podesty ze stali nierdzewnej. Przy planowaniu zakupu zalecamy sprawdzenie docelowego miejsca ustawienia oraz rozważenie wyposażenia opcjonalnego w zależności od sposobu eksploatacji.

Dostępne warianty i powiązane modele

Jeżeli szukasz innej szerokości tej altany chłodniczej, sprawdź także pozostałe warianty z tej serii:

Altana chłodnicza na kwiaty RAPA SCh-AK 1205

Altana chłodnicza na kwiaty RAPA SCh-AK 1405

Altana chłodnicza na kwiaty RAPA SCh-AK 1605

Altana chłodnicza na kwiaty RAPA SCh-AK 1805

Altana chłodnicza na kwiaty RAPA SCh-AK 2205

Skontaktuj się z eformula.pl

Potrzebujesz wyceny, pomocy w doborze wariantu lub informacji o wyposażeniu opcjonalnym?

Skontaktuj się z zespołem eformula.pl. Doradzimy w wyborze odpowiedniej witryny chłodniczej do kwiaciarni, przygotujemy ofertę dla większego zamówienia i pomożemy ustalić szczegóły transportu.

e-mail: biuro@eformula.pl
tel. 602102403

FAQ

Do czego przeznaczona jest szafa witryna chłodnicza na kwiaty SCh-AK 2005?

Model SCh-AK 2005 służy do ekspozycji i przechowywania kwiatów ciętych w warunkach chłodniczych. To rozwiązanie dedykowane przede wszystkim kwiaciarniom oraz branży florystycznej.

Jaki zakres temperatur oferuje urządzenie?

Szafa chłodnicza na kwiaty SCh-AK 2005 pracuje w zakresie temperatur od +1 do +10 °C, co wspiera utrzymanie świeżości kwiatów przez dłuższy czas.

Jakie elementy ekspozycyjne znajdują się w standardzie?

W standardzie znajdują się między innymi dwa podesty pod kwiaty ze stali nierdzewnej, poprzeczka do zawieszania kompozycji, panoramiczna szyba frontowa oraz oświetlenie LED.

Czy urządzenie jest przeszklone z każdej strony?

Tak, według danych producenta urządzenie jest przeszklone z czterech stron, co poprawia widoczność ekspozycji i ułatwia prezentację kwiatów klientom.

Jakie wyposażenie opcjonalne można dobrać?

Opcjonalnie można zamówić między innymi zamek do drzwi, zabezpieczenie parownika powłoką ochronną, urządzenie bez agregatu, przedłużenie gwarancji oraz wybrane akcesoria. Szczegóły warto potwierdzić przed zakupem.

Jaka jest szerokość modelu SCh-AK 2005?

Szerokość urządzenia wynosi 200,5 cm, natomiast szerokość ekspozycji to 190 cm. Przed zakupem warto sprawdzić miejsce ustawienia oraz warunki wniesienia urządzenia.

Jaka gwarancja obejmuje ten model?

Zgodnie z opisem źródłowym model objęty jest gwarancją 36 miesięcy. Dostępne jest również wyposażenie opcjonalne obejmujące przedłużenie gwarancji.

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie: 602102403 lub mailowo: biuro.formula@gmail.com)

Dostawa

Dostawa od 0,00 zł - KOSZT DOSTAWY - wybierz w "polu wyboru" przy zdjęciu (Polska)

KOSZT DOSTAWY - wybierz w "polu wyboru" przy zdjęciu produktu

Cechy produktu

Agregat

  • Położenie agregatu Urządzenie z agregatem wewnętrznym

Marka chłodnictwo

  • Marka Rapa

Rodzaj chłodzenia

  • Rodzaj chłodzenia statyczne (grawitacyjne)

Długość lady

  • Długość lady 200 - 249 cm

Bezpieczeństwo produktu

Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa

  • Deklaracja zgodności CE

Producent

RAPA

ul. Ceramiczna 9

20-149 Lublin, Polska

+48 81 742 53 10 rapa@rapa.lublin.pl

Opinie

Liczba ocen: 0
Oceń i opisz

Bezpieczeństwo

Robiąc zakupy w naszym sklepie online, możesz czuć się w pełni bezpieczny.

Dostawa

Kurier, Paczkomat, czy odbiór osobisty? Ty decydujesz.

Płatność

Spośród różnorodnych form płatności wybierz najlepszą opcję dla siebie.

Zwrot

Jeżeli są przyczyny - zrobimy wszystko by umożliwić Ci zwrot lub wymianę produktu (B2B)

Szybka dostawa

Dostępne produkty wysyłamy w 24/48h w dni robocze

    Potrzebujesz pomocy?

    Jesteśmy dla Ciebie.

    Przed wysłaniem zapytania zajrzyj do sekcji "Częste pytania", w której podane są odpowiedzi na najczęściej występujące pytania, związanie z zakupami.

    » zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania FAQ

    Grafika informacyjna modułu
    Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź naszą bazę wiedzy.
    Przejdź do bloga. 

    Jan Szywała - telefon: +48 602 102 403  
    Michał Szywała - telefon: +48 794 186 456

    Dział handlowy:
    Magda +48 797 630 600  (w godzinach  8 -15)
    Paula  +48 571 513 288 (w godzinach 9 -16)

    Wybierz dogodną dla Ciebie metodę kontaktu.

    Skorzystaj z: formularza kontaktowego
    Wyślij email:       biuro@eformula.pl
    Zadzwoń: +48 602 102 403