O nas

Jan Szywała     Szanowni Państwo,

Sklep internetowy eformula.pl stworzyłem 10 lat temu na bazie 20-letniego doświadczenia związanego z zarządzaniem, projektowaniem, wyposażaniem, otwieraniem i prowadzeniem dużych supermarketów i mniejszych sklepów. Od tego czasu lista oferowanych na stronach sklepu produktów wzrosłą z kilkuset do kilkunastu tysięcy.

Sukcesywnie wprowadzamy nowe kategorie produktów: mała architektura i meble miejskie, wyposażenie i urządzenia dla magazynów, zakładów produkcyjnych oraz instytucji, wyposażenie placówek gastronomicznych i hoteli. Od kilku lat oferujemy szeroki wybór wiat, zabudów pojemników na odpady, koszy miejskich, parkowych i koszy do segregacji śmieci.

Doświadczenie z zarządzania, prowadzenia sklepów własnych, praca dla światowego lidera w produkcji urządzeń do wyposażenia marketów (piece, rożna, chłodnictwo) i wreszcie wykształcenie techniczne pozwalają mi szybko przygotować (bez żadnych zobowiązań zakupowych) pełną, zwykle kilku-wariantową ofertę zależną od priorytetów klienta (najniższa cena, określone wymagania itp.) i udzielić profesjonalnej rady przy optymalnym doborze zamawianych urządzeń. 

 eformula.pl  

 

Wieloletnia współpraca z dostawcami i staranny wybór producentów oferowanego wyposażenia gwarantuje:

 • najlepszy stosunek jakości do ceny większości wyposażenia (regały i lady stalowe, chłodnicze, wózki),
 • bezwzględnie najlepszą jakość w przypadku towarów premium (Dupont, Bizerba, Liebherr, Uniscale i inne),
 • najniższe ceny zakupu - dla wyposażenia ekonomicznego, wyposażenia po regeneracji.

Sklepy eformula.pl oraz 4store.pl zapewniają kompleksową ofertę na:

1/ Wyposażenie supermarketów:

 • lady i regały stalowe (Mago, Modern Expo, Kifato, Tegometal, Wanzl) i chłodnicze: nowe i regenerowane, polskie (Igloo, Jbg2, ESSystemK, Cold, Bolarus)  i uznanych producentów europejskich (Costan, Carrier, Linde, Arneg, AHT)
 • wyposażenie stoiska mięsnego (krajalnice, kotleciarki, kloce, deski, tasaki, topory, noże, pojemniki do lad: stalowe, z plexi, z poliwęglanu, kaskady/schodki do lad: z plexi i stalowe, pakowarki próżniowe, dozowniki do papieru)
 • wyposażenie stoisk piekarniczych i stoisk na owoce i warzywa (regały i lady cukiernicze, krajalnice do chleba,  wyspy i regały na owoce, skrzynki, uchwyty na torby itp.)
 • wózki i kosze sklepowe, boksy kasowe, prowadzenie klienta, 
 • wyposażenie magazynu, firm produkcyjnych biur i szkół (regały, szafki bhp, paleciaki, wózki magazynowe, tanie biurka, krzesła, szafy BHP)
 • profesjonalne oświetlenie sklepu (LED)
 • materiały POS (elementy cenowe, ramy, ramki, listwy) 
 • materiały eksploatacyjne (papiery do pakowania, torby na pieczywo i na kurczaki, rolki do wag i kas, rękawiczki i torebki hdpe)

2/ Mała architektura: (stojaki i wiaty na rowery i hulajnogi, kosze - również te do segregacji śmieci, ławki, odbojnice, progi, słupki)

3/ Wyposażenie dla hoteli, restauracji, firm cateringowych i małej gastronomii - HORECA

4/ Wyposażenie magazynów i przemysłu (kontenery samowyładowcze, regały, drabiny i podesty robocze, wózki paletowe ręczne i elektryczne, sztaplarki, podnośniki, wciągarki, stoły podnośne, stoły i biurka robocze). 

5/ Wyposażenie instytucji, placówek oświatowych, gmin, szpitali itp.: pojemniki do segregacji odpadów i ich zabudowy, meble stalowe (BHP, biurowe, szkolne, gospodarcze, medyczne), kosze i meble miejskie)

6/ Usługi: 
 • projektowanie sklepów, 
 • szkolenia dla właścicieli i personelu, 
 • pomoc w pozyskaniu finansowania (leasing, raty), 
 • ocena istniejących sklepów, przygotowanie programu naprawczego

 

Na stronach sklepu prezentujemy również propozycje pomagające wyprzedzić konkurencję w jakości prezentacji produktów oraz spowodować wzrost sprzedaży i marży sklepu:  

 • gotowe komplety pojemników na mięso lub sałatki (zależnie od długości i głębokości lady),

 Dupoint          prezentacja w ladzie

 • atrakcyjne cenowo kaskady z czarnej plexi do lad chłodniczych (lepsza prezentacja - większa sprzedaż)

Kaskada amfiteatr                  

 • tace do prezentacji ciast (czarne, złote, różne rozmiary) i różne rozwiązania dla cukierków

taca czarna          tace różne rozmiary

 • przygotowywane (na zlecenie) projekty sal sprzedaży pozwalają naszym klientom znacząco poprawiać wyniki swoich sklepów.

Niskie ceny (przy zachowaniu doskonałej jakości produktów) na ramy aluminiowe typu klik-klak (owz) pozwalają nam zaopatrywać nie tylko sklepy, ale też agencje reklamowe, muzea, szkoły (ostatnio coraz częściej również w ramy podświetlane LED).

Na stronach sklepu eformula.pl oraz 4store.pl znajdą Państwo ok. 40% naszej oferty - pozostałe 60% dostępne jest "na zapytanie" (wystarczy wysłać mail z informacją czego Państwo poszukujecie a my przygotujemy ofertę).

Serdecznie zapraszam!

Jan Szywała

Email: biuro.formula@gmail.com

Tel. Kom.: +48 602102403 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl